OCELOVÝ PTÁK! Jeden gel a ROSTE JAKO Z VODY!

Už nechceš být bábovka, která se stydí stáhnout kalhoty před novou holkou z internetu? Můžeš hezky mluvit, být moudrý, vzdělaný, ale všechny dívky jsou stejné - všechny chtějí velkého a tvrdého ptáka, na kterého budou moci skákat donekonečna. Sorry, takové máme časy.

Byl jsem ztracen, moji přátelé mě volali bábovka a křičeli na mě „20-letý panic”! Nyní šukám jen s nejlepšími a závidí mi. Hodně štěstí!

Mr Kriss - Mužský pohled na svět

Můj příběh

1. Plachá panna

S tím „stydlivým” nevím, jestli jsem to nepřehnal. Vždy jsem byl duší společnosti a měl jsem spoustu známých. Problém nastal ve vztahu k ženám - věděl jsem, že v této oblasti jsem beznadějný. Měl jsem malého ptáka, navíc když stál, nějak letěl doleva. Věděl jsem, že zatažením dívky do postele se pouze zesměšním. Bál jsem se a styděl, nechtěl jsem, aby po celém sídlišti vykecala, že mám v kalhotách klobásu.

2. Můj první krát

Před třemi lety jsem potkal skvělou dívku. Byla milá, laskavá, upřímná. Nechala si čas na sex, protože ona sama měla málo zkušeností se sexem. Po šesti měsících randění se to konečně stalo. Věděla, že jsem panic, a respektovala to, byla jemná. Když jsme se už rozjely úplně, viděl jsem její překvapení, když mi svlékla boxerky. Byla překvapená, zklamaná, dokonce šokovaná. Když jsem to uviděl, doslova to na mě padlo a můj první pokus o sex skončil totálním fiaskem. Neuměl jsem se jí podívat do očí.

Několik dní po této situaci se moje přítelkyně rozhodla zkusit to znovu. Konečně - poprvé v životě - můj pták pocítil teplo mladé kočičky, okamžitě vystřelil a ona ani nestihla nic pocítit. Mí kolegové měli pravdu - byl jsem bábovka s malým pipíkem.

S Annou jsem se rozešel o pár měsíců později, když se ukázalo, že je jen poběhlice a šukala kudy tudy. Ve skutečnosti se jí nedivím - proč by se se mnou milovala, když ani necítila, že jsem uvnitř. Sesypal jsem se, měl jsem vážný problém, myslel jsem si, že si kvůli tomu střelím do hlavy. Bylo to nejhorší období v mém životě - moje první láska mě nechala, protože jsem měl ptáka jako desetiletý!

3. Pokusy o přijetí

Okej, vím, že je to směšné, ale neviděl jsem jinou možnost. Moje situace byla beznadějná. Pokud nemáte v kalhotách rozinky, nepochopíte. Šel jsem k psychologovi, aby mi pomohl s řešením mého komplexu. Ano - plakal jsem na rameni psycholožky, že jsem měkká dýmka, a proto mě opustila moje přítelkyně. Úplné šílenství, kdyby to někdo z mých kamarádů zjistil, byl bych v prdeli do konce života.

„Jsou věci, na které nemáme vliv. Jediné, co můžeme udělat, je akceptovat jejich”

Zlatá rada psycholožky, hned se cítím lépe. Nevím, jestli by někdo z vás mohl přijmout fakt, že si neomočí do konce života. Nemohl jsem, začal jsem hledat alternativy

4. Sexuální setkání přes internet

Můj cíl byl jediný - chtěl jsem s nějakou šukat. Jsem obyčejný chlap, mám své potřeby. Internet je v pohodě, před setkáním jsem mohl poslat obrázek mého borce, pokud když některá chtěla, setkali jsme se, pokud ne - obvykle neodpověděla a bylo po všem. Dokonce se mi líbily ty mlčící, které přišly k závěru, že kašlou na mě a jednoduše mě ignorovali. Horší byly ty náročné, posměšné pizdy, které mi psali:

Chat
Chat
Chat
Chat

To bylo strašné.

Neřeknu, našli se i fanatičky malých penisů. Lidé mají rádi různé věci, a tak možnost zašukat jsem měl. Ale prosím vás - respektujme se navzájem, nemám rád staré baby s ovislými kozami a právě ty chtěli jít se mnou ven. Vícekrát se mi podařilo domluvit si schůzku s někým, kdo byl v pohodě, ale žádná zcela nesplňovala moje očekávání.

5. Pánské fórum

Normálně bych to od sebe nečekal, ale byl jsem zdrcený a hledal pomoc všude. Narazil jsem na fórum pro muže. Byl to skutečný festival trapnosti - nadržení staří chlapi vyměňujíci si čísla levných ženských nebo namakaní mladí kluci, kteří přidávali fotky své hrudi. Rozhodl jsem se vyzkoušet - koneckonců byl jsem tam anonymní. Zeptal jsem se, zda vědí o nějakých způsobech zvětšení pera. Někdo mi doporučil gel, rozhodl jsem se to vyzkoušet a objednal jsem.

6. Šukání na zavolání
Mr Kriss - Mužský pohled na svět

Začal jsem se natírat tímto gelem dvakrát denně. Už po prvních dvou dnech jsem cítil, že se něco děje. Mírné mravenčení v penisu, větší touha po sexu. Mé libido poskočilo jako šílené - chtěl jsem šukat s každou, kterou jsem potkal na cestě. Ale to není to nejdůležitější, koneckonců jsem neměl problém s libidem. Nějak po týdnu jsem si pustil video pro dospělé na internetu. Můj čurák se okamžitě zvětšil a postavil se, byl fakt tvrdý jako ocel a tak velký, že se sotva vešel do jedné ruky. To bylo něco - hned jsem si ho vyfotil a dal fotku na portál, kde jsem dříve hledal milenky. Odezva byla úžasná, nadržené kočky mi posílaly své nahé fotky, jak se předvádějí před zrcadlem. Jedna lepší než druhá. Už jsem věděl - mohl jsem prcat každou.

I ty můžeš být bohem sexu!

Píšu o tom, protože vím, jak jsem trpěl tím, že mám malého ptáka. Rozhodl jsem se sdílet můj způsob získání obrovského ptáka a ocelové erekce, kdykoliv chci. S Erogenem budete mít větší, tvrdší a tužší penis, který uspokojí každou.

Každý den mám opravdu dobrý sex. Také by si chtěl?

KLIKNĚTE ZDE A VYZVEDNĚTE GEL »

Komentáře

Sdílet:

Facebook Twitter Email

Seřadit od nejnovějších

Avatar
Mordzix
• dnes

To je přesně to, co potřebuji!

Avatar
Joop
• dnes

Objednám si, když to funguje. Mám to samé jako ty kdysi, starý

Avatar
LoveSex
• dnes

Odkdy užívám Erogen, nemám problémy. Vím, o čem mluvíš, dodává to sebejistotu a holky to cítí

Avatar
Mary
• dnes

Wow, jak tě najdu? Chci se dohodnout

Avatar
Pietro
• dnes

Také to užívám a pták funguje

Avatar
Lovely
• dnes

Hej, i Vám poté stojí hodinu? Neboť moje se 10x udělá zatímco já skončím. Celkem je to fajn.

Avatar
Potenman
• dnes

Viagra oproti tomu je bonbón

Avatar
Umo
• dnes

Funguje?

Avatar
Josseee
• dnes

Je to paráda a navíc za dobrou cenu. Předtím jsem si koupil doplněk za 150 € a fungoval pouze chvíli. Erogen ho dá do pozoru jako ranní káva nebo ještě něco jiného ... (B.

Avatar
Milujem_seks_69
• dnes

Ta moje řve radostí a sama mi ten gel objednává hahahaha

Avatar
Erik
• dnes

já to kašlu, od tohoto mám dvakrát většího ptáka!

Avatar
Róbert
• dnes

Čekám na zásilku

Avatar
Martin
• dnes

Mega super

Avatar
Tomáš
• dnes

Nepostavil se mi kvůli cukrovce, a nyní fičí jako šílený!